Naše firma

Již od roku 2008 vám každý den vaříme oběd!

Již od roku 2008 provozujeme  jídelnu na ulici Cejl.  Dříve pod názvem Cejl-on a nyní, po změně adresy, pod názvem Jídelna K2.

Společnost provozuji za podpory mého manžela, který má mnoho let zkušeností ze špičkových gastronomických provozů (např. Holiday Inn Brno). Já před 6 lety zkušenosti s gastronomií neměla… Dnes si život bez sestavování jídelníčků pro vás neumím představit... Jsem hlavou celého týmu, ale krkem, který tou hlavou hýbe, je výborný tým kuchařů a všech dalších pracovníků naší společnosti. Neutuchající píle a vášeň pro tuto práci nás všech pomohla společnost K2 Gastro dostat na špičku ve veřejném a závodním stravování (jídlo vám přivezeme v krabičkách nebo zajistíme kompletní servis i s výdejem jídla) a také se na nás můžete obrátit, pokud byste chtěli jednoduché, ale kvalitní a dobré občerstvení na rodinné oslavy.

Naše Jídelna K2

Baví nás moderní kuchyně a její rozmanitost. Nechceme vás ale připravit ani o českou klasiku. K vaření pečlivě vybíráme co nejkvalitnější suroviny a přípravě pokrmů věnujeme maximální péči.

Na jídelníčku najdete každý všední den až 8 jídel, na odpolední svačinku si můžete koupit námi vyráběné jogurtové deserty nebo si osladit život sladkostmi, které pro vás připraví naše paní cukrářky. Pokud máte chuť jen na čerstvou zeleninu, je vám k dispozici náš salátový bar.

Pravidelně do jídelníčku zařazujeme bezmasá a bezlepková jídla. Kromě klasického menu pro vás dvakrát do měsíce připravujeme speciality, které můžete ochutnat v rámci „Tematických dnů“.

Důležitá pro nás je kvalita servisu, rychlost obsluhy a přátelská atmosféra. Jídlo, které podáváme, uspokojí i ty náročnější z vás.

Přejeme si, aby Jídelna K2 byla místem, kam se budete rádi vracet.

Těšíme se na vaši návštěvu! Rádi vás uvidíme!

 

Kateřina Kotoulová